Τον Ιούνιο συνεχίζουμε δυναμικά να μοιράζουμε δώρα, γιατί στην Inter Cars δεν σταματάμε ποτέ να σας προσφέρουμε τα καλύτερα.
Ξεκινήστε τις αγορές σας και κερδίστε μοναδικά δώρα και αυτόν τον μήνα. Μπείτε στον ηλεκτρονικό μας κατάλογο και βρείτε την προωθητική ενέργεια που ταιριάζει στις ανάγκες σας. https://gr.e-cat.intercars.eu/el/ Για πληροφορίες σχετικά με την εγγραφή σας επικοινωνήστε με το πλησιέστερο κατάστημα της περιοχής σας ή τηλεφωνήστε μας στο 210 82 56 143